Meditace

27.10.2015

Milí meditující přátelé. Pozdravte se s Andělem Měsíce, nabídněte mu kapku lásky ze svého srdce a poproste o pomoc. Klidně si dýchejte. Dech je spojovacím mostem mezi Univerzem a vaším tělem. Zároveň se skrze vědomé dýchání dostáváte do svého rezonančního pole. To svým dechem jemně oživte. Vnímejte, jak Anděl Měsíce vám láskyplně pomáhá při následujícím cvičení.
Vezměte si tužku a papír a na ten namalujte a napište jednu "věc", za kterou jste opravdu vděční. A potom běžte v představě zpátky do minulosti, kdy jste to neměli a prosili jste za to, abyste to měli. Na místo nejvíce vlevo si namalujte toto období. Klidně to může být symboly. Poté je důležité vysledovat, jaké kroky a jaká rozhodnutí jste udělali, že vás dovedla až k naplnění přání. Je důležité porozumět procesu, který jste sami tvořili, a který vyústil ve splnění přání. Je potřeba, abyste se znova rozpomenuli a ve své buněčné paměti si oživili schopnost rozhodnout se pro změnu, (když se rozhodneme pro změnu, začne k nám proudit síla, která nám pomáhá ji uskutečnit), přijmout zodpovědnost a mnohé další, dle vašeho individuálního scénáře. Dotknete se tak svého individuálního způsobu tvoření a zhmotnění toho, co jste chtěli. A protože je vždy něco za něco, podívejte se, co jste za to, že to máte, dali a také co jste se během celého procesu naučili. Získáte tak seznam svých osobních dovedností a nástrojů ke změně. Ve chvílích času si toto cvičení udělejte i s dalšími splněnými přáními.  

Potom si namalujte to, co vám chybí tady a teď. Vezměte si seznam, který jste si vytvořili a představte si, jak začínáte používat v této situaci nástroje ke změně. Vše si postupně zakreslujte, až se prokreslíte k tomu, co si přejete. Důležité je, aby situace na konečném obrázku přinesla štěstí a pohodu i vašim blízkým. Prociťte si, jestli vás to udělá opravdu šťastnými a jak byste s tím naložili, kdyby se to splnilo již následující den. Je to cvičení na jemné prohlédnutí svých blokujících mechanismů. 

Anděl Měsíce vám bude pomáhat, nasvítí, ukotví atd. Zároveň se i hodně naučíte.

Přeji vám krásnou meditační zkušenost se sebou samými a na závěr jen připomínám, že je opravdu potřeba do konce roku si napsat pět hodnot, na kterých stavím, a pět hodnot, podle kterých se rozhoduji.     Marie Madeira

28.9.2015

Milí přátelé, krásný svatováclavský čas.
Celý den budou v Čechách výjimečné energie, zesílené úplňkem. Je důležité přes den myslet na ochranu České země a vše je nachystáno tak, aby stačila myšlenka ke spuštění a začnou proudit silné energie ochran na naši zemi.

Co je opravdu potřeba udělat a dělat teď již pravidelně:
Je připravená NOVÁ SÍŤ VĚDOMÍ – KRISTOVA SÍŤ. Je nezbytně nutné, podporovat otevírání Kristových energií každodenní modlitbou Otčenáše, stačí česká verze. Je trojnost Krista – Ježíšek, mladý Ježíš a zrod Krista. Tuto "KVALITU ENERGIE" je potřeba mít na mysli.
A dále se otevřel čas, kdy jsou potřeba obyčejné lidské činy. Je nezbytně nutné NEDOVOLIT, aby diskuze na téma uprchlíků začaly rozdělovat rodiny. Nezapomeňte, že Aláh je v překladu síla. Královna nebe a Kristus je také síla, ovšem síla v lásce. 
Je velmi důležité začít se pravidelně modlit tuto kolektivní modlitbu:
                          "Děkuji za to, že se v českých lidech, kteří jdou pod vyšším vedením,
                           otevírá důvěra, která jim dává sílu sjednotit se,
                           hájit svou zem a její skutečné hodnoty."

Inspirace, k další meditaci (během dne) v těchto výjimečných energiích. Modlete se modlitbu za lásku, tak jak ji již znáte, a postupně každou větu očistěte modlitbou JÁ JSEM.
příklad: Děkuji za to, že prožívám lásku – JÁ JSEM, JÁ JSEM, JÁ JSEM, ta mocná Boží Přítomnost ve mně, krystalickou energií rozpouštějící vše, co mi brání prožívat Lásku
             Děkuji za to, že Lásku rozpoznám – JÁ JSEM, JÁ JSEM, JÁ JSEM, ...............
             Děkuji ze to, že Lásku vnímám
             Děkuji za to,  že Lásku dokážu poznat a přijímat
             Děkuji za to, že mě Láska absolutně naplňuje.
Na každou větu 3x zopakujte celou čistící modlitbu s JÁ JSEM.
Všichni jsem v posledních dnech, týdnech stále ještě procházeli zkouškou důvěry. Já si sama za sebe vzala inspiraci od Laďky Sůvové.
"Božství je touha obsáhnout Dobro, a všechny páky nastoluji, abych se stala, dobrým člověkem", opisuji si to rukou na papír a stále mi to pomáhá být v kontaktu s programem dobra, který máme všichni v sobě. A ten se spouští a pomáhá. 
Děkuji všem za meditační podporu. Věřte, že každý z vás je velmi důležitý. Při každé modlitbě Otčenáše, proste za spojení se s Kristovou sítí vědomí.   

Omlouvám se za zpoždění s uveřejněním meditace – vše, co je uvedeno platí i pro následující dny a vhodné to praktikovat pravidelně, nejlépe každý den.

Krásný čas všem. 
Marie Madeira

29.8.2015

Milí meditující přátelé,
blíží se konec srpna a hodně z nás je tomu rádo. Čistilo se hodně karmických věcí, vztahů. Mnozí jste procházeli zkouškou důvěry. Je opravdu důležité nechat si pomoci. Váš Anděl Strážný je vám vždy nablízku. Vždycky vás rád obejme a svým obětím mnohé může rozpustit. Vyzkoušejte si obětí svého Anděla Strážného ve spojení se silou úplňku – tím dnešní meditaci začněte, i zakončete. Stejně tak i dáním úcty svým vlastním upřímným způsobem Andělu Měsíce a ostatním duchovním bytostem.
Buďte pořádně ukotveni, protože v síle úplňku samotné obětí může hluboko ve vás vyvolat rozpor. Váš Anděl Strážný jej rozpustí.

Následující technika je hodně účinná. A v tomto silném měsíci je zvlášť důležitá.

Zkuste si představit člověka, nebo vztah s člověkem, kterému jste již odpustili. Potom ve své představě jděte na začátek cesty, kdy jste se rozhodli pro odpuštění. Představte si ho, jak vám dává do života třeba mísu hřebíků a sami propátrejte, v co jste hřebíky přeměnili, např. v úrodnou hlínu, kterou jste mu vrátili zpátky. Jistě vás napadne mnohem inteligentnější příměr, vůbec se mu nebraňte. Je to čistě na vás. 
Možná se vám vybaví více lidí a vy uvidíte, jak dlouhou cestu jste ušli. 

A teď si představte situaci, která vás dlouho trápí, nebo se vám vrací k dořešení. Představte si, co vám přichází od lidí, od člověka s touto situací spojeným. 
Představte si, kolik hřebíků je na míse, kterou jste dostali, ještě nepřeměněných. A teď poproste Anděla Měsíce, aby svým silným světlem nasvítil vaše hřebíky, které jste tam dali. Klidně si je barevně rozlište. Tento obraz celé situace je zároveň také ve vaší hlavě. A potom poproste Anděla Měsíce, aby ten celý obraz nasvítil i zespodu. Pak začínáte brát hřebík po hřebíku a skládat je do hvězdice. Nakonec je ze všech hřebíků krásná hvězda, která teď bude svítit na kořeny příčin vzniku celé situace. Nebo z nich vytvoříte řeku, která bude odplavovat vše staré. Pakliže jste někde v přírodě, nasbírejte si klacíky, nebo šišky apod. a celý proces udělejte i na zemi. Pakliže jste doma, udělejte si ho také, třeba se sirkami, špejlemi apod. Vnímejte, jak tím přeskládáváním se vám mění i obraz ve vaší hlavě
Pomocná věta:
Např. paní učitelko, jako dítěti jste mi předala mísu hřebíků. Já jsem to přijala, byla jsem poslušné dítě. Vše jsem již přeměnila a vracím vám to zpátky jako úrodnou půdu. Odpustila jsem vám, i když nesouhlasím s těmito způsoby, aspoň vím, co nechci a nebudu podporovat.
Vím, že vše je tak, jak má být.

Do tří dnů si vymalujte mandalu na vyčištění programu setrvávání ve starých způsobech myšlení.

Krásný, skoro již zářijový, čas, Marie Madeira

Přejít na stranu: « 1 2 3

Úvod » Meditace

Titul Velryba KNIHA od Marie Madeira již brzy najdete na novém na e-shopu a v těchto knihupectvích »